Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

THECAMELS sp. z o.o.

3 7704 400 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta w kwestii świadczonych usług (oferta, kwestie techniczne oraz rozliczenia);

  • kontakt z klientem poprzez różne kanały komunikacji: telefon, e-mail;

  • zarządzanie usługami obecnych klientów;

  • weryfikacja bieżących problemów technicznych i pomoc w ich rozwiązaniu;

  • stała komunikacja i współpraca z innymi działami firmy;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i długofalowych relacji z klientem;

  • wsparcie klientów w korzystaniu z naszych systemów hostingowych;

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji, bazy wiedzy oraz poradników.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w obsłudze klienta, w szczególności przez kanały, którymi komunikujemy się z naszymi klientami;

  • podstawowa wiedza z zakresu działania stron internetowych, poczty biznesowej oraz wiesz co to domena, hosting, SSL;

  • wysoko rozwinięta umiejętność sprawnego wyszukiwania rozwiązań problemów zgłaszanych przez klientów;

  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem;

  • doskonała organizacja swojego dnia pracy;

  • minimum średnie wykształcenie — studenci zaoczni mile widziani;

  • j. angielski w stopniu średnio zaawansowanym mile widziany;

  • gotowość do pracy w wymiarze 8 godzin dziennie;

  • swobodnie pracujesz w grupie i nie boisz się zapytać, jeżeli czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość CMS: WordPress i Prestashop oraz doświadczenie w branży IT.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat (lub umowę zlecenie);

  • możliwość elastycznych godzin pracy, pracę zdalną lub pracę z biura;

  • dużą liczbę szkoleń wewnętrznych;

  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • uczestnictwo w konferencjach z pełnym pokryciem kosztów;

  • wyjazdy integracyjne;

  • regularny wzrost wynagrodzenia wraz z Twoim większym doświadczeniem.

O nas

Thecamels jest miejscem dla wszystkich osób, które szukają stabilnego i bezpiecznego miejsca na swoje dane w Internecie.

Rozwijamy się bardzo szybko i prężnie, stąd potrzebujemy dodatkowych rąk na pokładzie. Pracujemy w modelu hybrydowym (zdalnie lub z biura według uznania). Regularnie spotykamy się na wyjazdach firmowych i integracjach.

Pracując z nami, na pewno nauczysz się nowych umiejętności oraz rozwiniesz się nie tylko w dziedzinach związanych z technologią.

Dołącz już dziś!

Od ponad 10 lat dostarczamy usługi hostingowe oraz serwery dedykowane. Naszą misją jest dostarczanie stabilnych rozwiązań informatycznych.

Myślisz, że dasz radę?