Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

BETWEEN sp. z o.o.

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami, sprzedaż kursów językowych oraz obsługa posprzedażowa

  • obsługa korespondencji z firmami i klientami

  • obsługa tłumaczeń językowych

  • bieżąca obsługa sekretariatu

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

  • prowadzenie dokumentacji biurowej

  • windykacja

  • kontakt z lektorami i dostawcami

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta i pracy biurowej

  • otwartość i komunikatywność

  • dokładność, dobra organizacja pracy własnej

  • wykształcenie min. średnie

  • wysoka kultura osobista

  • kreatywność i pomysłowość

  • sprawna obsługa komputera

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • roczną premie

  • dofinansowanie do kursów językowych

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy i aromatyczną kawę na dzień dobry

  • przestrzeń na kreatywność i realizację własnych pomysłów

  • dokładny proces wdrożeniowy i wsparcie w działaniu

  • dużo dobrej energii i uśmiechu w pracy😊

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy firmą szkoleniową, która łączy w sobie dwa filary. Szkolimy naszych klientów pod kątem biznesowym oraz językowym. Swoją siedzibę mamy w Oleśnicy, natomiast nasze działania obejmują całą Polskę. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta.