Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

Multi Gastro Sp. z o.o.O firmie

5 000–6 500
brutto / mies.

Multi Gastro Sp. z o.o.

Józefa Marcika 29

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Twoją rolą będzie kompleksowa obsługa zamówień składanych przez klientów w naszym sklepie internetowym, allegro oraz portalu OLX poprzez kontakt telefoniczny oraz e-mailowy a także obsługa posprzedażowa – zwroty, opinie, itd. Przekazywanie klientom możliwie jak najwięcej informacji o sprzedawanych urządzeniach.

Profesjonalne doradztwo to nasza dewiza, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do kwestii szkoleń. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę, która też stale się powiększa - dzięki temu możesz ciągle się rozwijać, zdobywać nową wiedzę oraz masz niespotykaną możliwość poznania tajników gastronomii!

Co to tak naprawdę oznacza?

- masz stałe podstawowe wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży – im więcej sprzedasz (albo im droższy sprzęt;) ), tym więcej zarobisz,

- nie musisz pozyskiwać nowych klientów – realizujesz zamówienia spływające przez nasz sklep

- rozwijasz się wśród najlepszych Handlowców i Doradców Kulinarnych

Nasze wymagania

  • jeśli jesteś osobą głodną sukcesu i chcesz aby Twoje osiągnięcia znalazły odzwierciedlenie w Twoich zarobkach,
  • jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży,
  • jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś empatyczny i przekonywujący,
  • jeśli znasz obsługę programów Optima oraz Shoper
  • jeśli potrafić obsługiwać platformy sprzedażowe Allegro oraz OLX
  • jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • jeśli rozwiązywanie problemów Klientów jest dla Ciebie kolejnym etapem nauki a nie kulą u nogi,
  • jeśli lubisz wyzwania i uczucie pokonania trudu wędrówki przed wejściem na szczyt,
  • … jesteś osobą której szukamy!

To oferujemy

  • pełne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia - Ty będziesz mógł wybrać najbardziej interesujące Cię produkty, w sprzedaży których chcesz się wyspecjalizować,
  • pracę stałą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 w komfortowym biurze w Krakowie,
  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,
  • prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę MultiSport,
  • przyjazną atmosferę w wyjątkowo zgranym zespole,
  • najlepszą kawę z najlepszego ekspresu
  • stałe wynagrodzenie + prowizję od sprzedaży
  • Nie czekaj, odważ się do Nas dołączyć i już teraz wyślij swoje CV!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

W naszej firmie liczy się zdanie każdego pracownika, jesteśmy ambitni i ciągle chcemy się rozwijać, bierzemy udział w szkoleniach na terenie całej Polski, poznajemy nowe produkty i przede wszystkich czerpiemy satysfakcję z naszej pracy, w której nie ma miejsca na nudę. Jeśli umiesz zarządzać zasobami ludzkimi, motywować do pracy, rekrutować i sprawia Ci to przyjemność to dołącz do naszego zespołu!

Multi Gastro to dynamicznie rozwijająca się firmą z branży gastronomicznej. Od ponad 12 lat zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami z całego świata.

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta w sklepie internetowym, Józefa Marcika 29, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków