Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Klienta z jęz. holenderskim

VITAE NORDICA sp. z o.o.O firmie

2 700‐4 900 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Humańska 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

VITAE NORDICA sp. z o.o.

Humańska 8

Warszawa

Vitae Nordica jest spółką – córką Suomen Terveysravinto (STR) z Finlandii. Firma założona została w 2011 roku mieście Tampere w Finlandii i od początku skupiła się na sprzedaży bezpośredniej najwyższej jakości produktów zdrowotnych. W Finlandii firma zatrudnia ponad 100 osób i przewodzi grupie pięciu firm z branż suplementów diety, naturalnych kosmetyków i naturalnej odzieży. STR odniosła sukcesy także w innych krajach - prowadzi od kilku lat swoje przedstawicielstwa w Estonii, Norwegii, Szwecji oraz na Litwie i Łotwie.

W związku z dynamicznym rozwojem STR w krajach Unii Europejskiej, Vitae Nordica otrzymała zadanie budowy centrum kompetencyjnego dla nowych rynków.

Opis stanowiska:

Specjalista / Specjalistka odpowiedzialna będzie za obsługę klientów indywidualnych firmy (kontakt mailowy, a później również telefoniczny) oraz wsparcie w zarządzaniu procesem sprzedaży i systemem CRM.

Wymagania:

Poszukujemy osób z biegłą znajomością w piśmie i mowie języka holenderskiego oraz podstawową znajomością arkuszy kalkulacyjnych (Excel, i /lub Open Office Calc), umiejętnościami analitycznymi i komunikatywną znajomością języka angielskiego (będącego podstawą w komunikacji z Centralą w Finlandii).

Jeśli znasz którykolwiek z powyższych języków, lubisz, choć trochę liczby, chcesz pracować w międzynarodowym otoczeniu, w miłej i tolerancyjnej atmosferze i dodatkowo masz jakieś hobby, o którym możesz nam opowiedzieć, ta oferta jest dla Ciebie.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie i kontakty z wieloma kulturami
  • elastyczność
  • możliwość rozwoju
  • miłą atmosferę
  • szkolenia
  • bierzemy pod uwagę również pracę zdalną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy