Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

SPIN Bobko i Staniewski Sp. J.

  • Kurów (pow. policki)

    Kurów (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • • Przyjmowanie telefonów przychodzących

  • • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów, terminów i wycen

  • • Przygotowywanie ofert cenowych

  • • Przyjmowanie reklamacji

  • • Przygotowanie dokumentacji transportowej i faktur.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego min B2 w mowie i piśmie

  • Znajomość pakietów Micrsoft Office i Excell, podstawowa obsługa komputera

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz nastawienie na klienta

  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku (7:30-15:30)

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta, w branży roletowej

  • Znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia

  • Benefity uzależnione od zaangażowania i efektywności pracy.

Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

SPIN Bobko i Staniewski sp.j.

Od przeszło 30 lat jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną z siedzibą w Kurowie k. Szczecina. Naszą główną działalnością jest produkcja, sprzedaż, montaż oraz serwis systemów przeciwsłonecznych.

W związku z dalszym rozwojem tego sektora naszej działalności, szukamy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego, który zajmie się rozwojem kontaktów handlowych oraz pozyskiwaniem kontraktów na rynku budowlanym i projektowym.