Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

"SIGOLABELS - MAREK DOKUPIL I WSPÓLNICY" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNAO firmie

  • Tyniec Mały (pow. wrocławski)
    Tyniec Mały (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i kompleksowa obsługa klienta z krajów niemieckojęzycznych, a w tym między innymi: przyjmowanie zleceń do realizacji, monitorowanie realizacji, w razie konieczności fakturowanie
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim
  • rozpatrywanie reklamacji i rozwiązywanie bieżących problemów we współpracy z innymi działami

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta lub sprzedaży
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 lub wyżej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelności, umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami firmy

To oferujemy

  • pełne szkolenie wdrożeniowe do pracy
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę, pracę w zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe i okazyjne
  • możliwość wykorzystania i rozwijania znajomości języka niemieckiego w kontakcie z klientami
  • dodatkowe benefity

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Drukarnia fleksograficzna Sigolabels wiodący producent etykiet samoprzylepnych jest doświadczoną, dynamiczną firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Pracownikami firmy są wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach i to im zawdzięczamy nasz sukces rynkowy i przewagę konkurencyjną.

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim, Tyniec Mały (pow. wrocławski)