Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

MOVENTUM S.C.A. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

MOVENTUM S.C.A. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących o charakterze informacyjnym,
  • udzielanie informacji o produktach inwestycyjnych,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta i dobry wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (codzienny kontakt z Klientami),
  • doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • chęć zdobycia doświadczenia w sektorze finansowym,
  • dyspozycyjność (praca poniedziałek-piątek w przedziale czasowym 09:00-17:00).

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów do specjalistów,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej, w tym możliwość zdobycia unikalnej wiedzy dotyczącej obsługi funduszy inwestycyjnych w międzynarodowym środowisku pracy,
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i rozwiązań stwarzających duże możliwości rozwojowe,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym po okresie wdrożenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • dodatkowy urlop

Moventum jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chcesz dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Zapraszamy do nas - szukamy właśnie Ciebie.

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim, Wołoska 5, Mokotów, Warszawa