Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi sklepu internetowego

E-REMEDIUM SKLEP INTERNETOWY sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy: DĘBA 192, 26-315 Poświętne

  • Praca w programie sprzedażowym Sky-Shop

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta internetowego (udzielanie informacji o produktach, odpowiadanie na zapytania klientów, przyjmowanie zamówień telefonicznych, koordynowanie reklamacji i zwrotów)

  • Zarządzanie wystawionymi aukcjami w sklepie internetowym,

  • Dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej, analizowanie działań konkurencji,

  • Kontrola realizacji zamówień przez magazyn

  • Dbanie o zadowolenie klienta i proces zakupowy

  • Kontrola obiegu dokumentów

  • Prowadzenie rejestru faktur

  • Analiza sprzedaży w programie EXCEL

  • Tworzenie prostych grafik

  • Wsparcie asystenckie dyrektora i zarządu spółki

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Znajomość pakietu office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość branży suplementów diety oraz zdrowej żywności

  • Mile widziana znajomość programu do obróbki graficznej,

  • Zaangażowanie oraz pomysłowość

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wysoki stopień samodzielności

  • Umowę o pracę

  • Laptop służbowy

  • Telefon służbowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

(CV bez listu motywacyjnego będą rozpatrywane w dalszej kolejności)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na OLX pocztą lub osobiście na adres spółki

E-Remedium

Dęba 192

26-315 Poświętne