Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi zamówień

MENTOR Sp z o.o. Sp. k.

  • Będargowo 29A, Będargowo (pow. policki)
    Będargowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

29A

Będargowo (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów zakupowych i sprzedażowych

  • prowadzenie dokumentacji wg procedur z zachowaniem ich prawidłowego obiegu

  • wsparcie w planowaniu zakupów poprzez monitorowanie stanów magazynowych, analizę rynku i przygotowanie wstępnych prognoz

  • utrzymywanie kontaktów i relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • biegła obsługa komputera i programów MS Office

  • samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność

  • umiejętność komunikacji i współpracy, nawiązywanie pozytywnych relacji z pracownikami i klientami,

  • sprawność działania w zmieniających się warunkach

  • umiejętność analizy sytuacji i myślenia strategicznego,

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana znajomość j. angielskiego,

  • mile widziana prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenia, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków)

  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą

  • okres wdrożeniowy, przyuczenia niezbędny do wykonywania pracy na tym stanowisku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Mentor Systemy Audiowizualne

Producent systemów do nauczania języków, systemów konferencyjnych, importer sprzętów interaktywnych, dostawca rozwiązań audiowizualnych z 21-letnim doświadczeniem.