Specjalista/ Specjalistka ds. Ochrony Środowiska i BHP (k/m/x)

Mars Polska sp. z o.o.O firmie

  • Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy pod kątem zgodności z przepisami oraz wymaganiami korporacyjnymi
  • Aktualizowanie instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie postępowania powypadkowego zgodnie z przyjętą metodologią (problem solving)
  • Prowadzenie rejestrów środowiskowy (BDO, KOBIZE, GUS, PRTR, oraz lokalne systemy Wewnętrzne), kompletowanie i przechowywanie dokumentów
  • Nadzór nad terminowością pomiarów środowiskowych we współpracy z Laboratoriami Zewnętrznymi
  • Przygotowanie kwartalnych oraz rocznych sprawozdań środowiskowych
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych
  • Wdrażanie i opracowywanie rozwiązań mających na celu budowanie i ciągłe doskonalenie kultury BHP w organizacji
  • Opracowanie i aktualizacja i utrzymanie procedur środowiskowych w oparciu o normę 14001:2015

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (studia na kierunku / specjalizacji w zakresie BHP bądź studia podyplomowe w zakresie BHP)
  • Minimum roczne doświadczenie w służbie BHP
  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • pakiet oszczędnościowy
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie
  • możliwość zakupu produktów firmowych
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rejestracja i aplikacja

2

Telefoniczna/Wirtualna rozmowa z rekruterem

3

Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym

4

Rozpoczęcie pracy

Mars Polska sp. z o.o.

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®. Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę. To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k. Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.

Aktualne oferty pracodawcy
R34370

Specjalista/ Specjalistka ds. Ochrony Środowiska i BHP (k/m/x), Niepołomice