Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska

Kapadora sp. z o.o.

6 0006 500 brutto / mies.
  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji odpadów BDO

  • Wystawienie dokumentów DPR i EDPR

  • przygotowanie dokumentów SENT w odpad

  • uczestniczenie w realizowaniu polityki środowiskowej na terenie przedsiębiorstwa,

  • sporządzanie raportów,

  • przekazywanie informacji o stanie środowiska organom państwowym i samorządowym,

  • współpracę z poszczególnymi działami w przedsiębiorstwie w zakresie realizowania zadań i celów ochrony środowiska,

  • kontrolowanie przestrzegania przepisów ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Doświadczanie zawodowe minimum 3 lat

  • Biegła znajomość aktualnego prawa dotyczącego ochrony środowiska,

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Umiejętność posługiwania się co najmniej jednym językiem obcym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Dodatkowe premie do podstawowego wynagrodzenia

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

  • Praca w młodym ambitnym zespole

  • Uczestnictwo w projektach współfinansowanych ze środków UE

O nas

KAPADORA sp. z o.o. uruchomiła nowy zakład produkcyjny w Kędzierzynie. Dysponuje on innowacyjną linią technologiczną umożliwiającą przetwarzanie różnego rodzaju odpadów tworzyw sztucznych. Opracowany przez naszą firmę proces recyclingu daje możliwość produkcji do 16 ton paliwa alternatywnego na godzinę oraz 3 tony przemiałów z tworzyw. Odpowiednie połączenie maszyn rozdrabniających i mielących odpady oraz wiedzy technicznej powoduje, iż produkowane przez naszą firmę paliwo alternatywne oraz przemiał spełniają najwyższe normy energetyczne oraz środowiskowe.