Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. operacyjnych

SMARTPARK SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
4 000–5 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–6 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Obsługa kanału B2B:

- Obsługa bieżących klientów

- Pozyskiwanie i onboarding nowych klientów

- Przygotowywanie informacji handlowych

Obsługa kanału B2C:

- Przekazywanie informacji o usłudze

- Pomoc w dokonywaniu i zmianach w rezerwacji

Koordynacja działań marketingowych:

- Zlecanie przygotowania materiałów

- Publikacja

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która:

- Ma umiejętności organizacyjne

- Nie obawia się kontaktu z klientem (a jak potrafi sprzedawać to jeszcze lepiej)

- Działa szybko i wie jak sprawić żeby rzeczy się działy

- Posiada umiejętności obsługi Google Sheet / Docs

- Znajomość Canvy mile widziana

- Ogólne rozumienie biznesu mile widziane

To oferujemy

  • Elastyczność godzin pracy i różnorodność zadań.
  • Pracę zdalną
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji (ale też wsparcie).
  • Realny wpływ i widoczne efekty działań.
  • Możliwość rozwoju zarówno na polskim rynku jak i innych europejskich rynkach

O nas

Tworzymy system w formule SaaS dedykowany właścicielom parkingów lotniskowych, pomagający im w zarządzaniu każdym elementem biznesu - tworzenie stron www, przyjmowanie rezerwacji online, strategie cenowe, analityka, marketing oraz CRM. Dodatkowo posiadamy marketplace do rezerwacji miejsc parkingowych przy lotniskach (B2C oraz B2B).

Specjalista / Specjalistka ds. operacyjnych, Warszawa