Specjalista/Specjalistka ds. optymalizacji konwersji eCommerce

Grupa Pracuj

6 8007 800 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie usprawnień mających na celu optymalizacje współczynnika konwersji

  • przeprowadzanie i monitorowanie testów a/b

  • bieżące analizowanie zachowań użytkownika (dane ilościowe i jakościowe) oraz ścieżek zakupowych

  • bieżące monitorowanie KPI

  • współpraca z analitykami i UX/UI designerami

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • łatwość w wizualizowaniu i opisywaniu procesów

  • rekomendowanie zmian produktowych, mających na celu maksymalizację sprzedaży

  • analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań optymalizacyjnych w obszarze e-commerce,

  • doświadczenie w optymalizacji współczynnika konwersji poprzez zarządzanie, testowanie i wdrażanie punktów konwersji w lejku sprzedażowym,

  • znajomość narzędzi do analityki webowej (Google Analytics, Google Optimize, Google Tag Manager),

  • doświadczenie w pracy z testami a/b,

  • wiedza z zakresu User Experience poparta doświadczeniem,

  • bardzo dobra znajomość Excela,

  • wiedza z zakresu rynku e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,

  • znajomość narzędzi Business Intelligence (Tableau)

  • ciekawość nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo) od września 2021

  • wynagrodzenie podstawowe + premia (uwzględnione w widełkach podanych w ogłoszeniu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • ubezpieczenie medyczne z pakietem dentystycznym

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie online z Rekruterem i przyszłym przełożonym

3

Zadanie domowe

4

Spotkanie online z przyszłym przełożonym i członkiem zespołu