Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. organizacji eventów

IDEAS NCBR Sp. z o.o.

6 0009 000 brutto / mies.
  • Chmielna 69, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Chmielna 69

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • • identyfikacja potrzeb spółki w zakresie przygotowywania eventów oraz określenie ich założeń;

  • • monitorowanie rynku i kreowanie nowych rozwiązań związanych z organizowanymi wydarzeniami;

  • • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz opisu przedmiotu zamówienia do postępowań;

  • • przygotowywanie koncepcji kreatywnych wydarzeń (konferencje i śniadania prasowe, spotkania integracyjne dla pracowników, konferencje biznesowe, targi pracy) oraz ich organizacja. W zależności od skali eventu, część z tych przedsięwzięć będzie realizowana we współpracy z agencją eventową i/lub PR;

  • • współpraca z agencjami graficznymi w zakresie przygotowywania materiałów informacyjnych dot. spółki;

  • • zadbanie o właściwy branding działań sponsorowanych przez IDEAS NCBR;

  • • wsparcie działu marketingu w organizacji nagrań video oraz podcastów;

  • • przygotowywanie raportów, podsumowań z prowadzonych działań;

  • • zarzadzanie budżetem w obszarze eventów.

Nasze wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia w pracy związanej z organizacją eventów (po stronie agencji lub w firmie/instytucji;

  • doświadczenie w organizacji wydarzeń dla ośrodków badawczo-naukowych, bądź firm z obszaru nowych technologii (ze szczególnym uwzględnieniem software house’ów lub sektorem DeepTech) mile widziane;

  • doświadczenie związane z organizacją różnego rodzaju wydarzeń (wspierających rekrutację, relacje biznesowe czy też dedykowane mediom), zarówno w formie stacjonarnej jak i online;

  • umiejętność przygotowywania zapytań ofertowych;

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego – minimum B2;

  • szukamy kogoś kto będzie dobrze zorganizowany, samodzielny, proaktywny, kreatywny i będzie czerpał satysfakcję z organizowania wydarzeń, których koncepcję wypracuje wspólnie z pozostałymi członkami zespołu.

To oferujemy

Jesteśmy młodą organizacją bez rozbudowanej struktury i 1000 procedur. Nie oznacza to, że działamy w chaosie i bez planu. Chcemy, abyś z  nami budował program benefitów, który faktycznie będzie dla Ciebie atrakcyjny.

Na dziś oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę;

• pracę z kadrą naukową wysokiego szczebla w środowisku międzynarodowym;

• elastyczny czas pracy w systemie hybrydowym w biurze w Warszawie (Varso Tower);

• prywatną opiekę medyczną;

• realny wpływ na tworzenie struktury firmy i jej kultury;

• możliwość udziały w programie Medicover Benefits (dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne oraz sport i inne);

• możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, kredytu mieszkaniowego czy opieki nad dzieckiem);

• szkolenia specjalistyczne;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

IDEAS NCBR Sp. z o.o. to ośrodek badawczo-rozwojowy działający w obszarze sztucznej inteligencji i ekonomii cyfrowej, którego misją jest wsparcie rozwoju tych technologii w Polsce, poprzez stworzenie platformy łączącej środowisko akademickie z biznesowym.

IDEAS NCBR Sp. z o.o. powołany został przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, i należy do Grupy NCBR. Naszym celem jest zbudowanie największej w Polsce przestrzeni przyjaznej prowadzeniu innowacyjnych badań, a także kształcenie nowego pokolenia naukowców, ukierunkowanych na praktyczne zastosowanie opracowanych algorytmów oraz ich późniejszą komercjalizację w przemyśle, finansach, medycynie i innych gałęziach gospodarki. Najwyższy poziom merytoryczny realizowanych projektów gwarantuje możliwość współpracy z naukowcami o światowym autorytecie.