Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w: Ryszarda Chomicza 13/b, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. organizacyjno-administracyjnych

GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.

4 5005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Ryszarda Chomicza 13B

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenia księgowe z podwykonawcami i Partneram

  • Dbanie o zaopatrzenia magazynowe i biurowe

  • Współpraca z prawnikiem w sprawach windykacyjnych

  • Zarządzanie dokumentacją firmową (flotą samochodową, dokumenty kadrowe i księgowe)

  • Weryfikowanie rozliczeń z podwykonawcami i Partnerami

  • Analizowanie i raportowanie w EXCEL

  • Współpraca z działem marketingowym w zakresie organizowanej konferencji E-wolucja

  • Dzielenie się obowiązkami z działem odpraw celnych oraz obsługi Partnera

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Kreatywność – czyli umiejętność rozwiązywania problemów które satysfakcjonują Partnerów

  • Szukamy osoby która już zna się na administracji w firmie ale przede wszystkim może ZASKOCZYĆ POMYSŁAMI.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Kreatywność co do nieszablonowych działań w kontakcie z podwykonawcami i Partnerami

  • Umiejętność budowania i realizowanie relacji z podwykonawcami i Partnerami

  • Koordynowanie działań administracyjnych z pozostałymi działaniami w firmie

  • Doświadczenie w e-commerce lub/oraz logistyce

To oferujemy

  • Karta multisport

  • Prywatna służba zdrowia

  • Wynagrodzenia rosnące wraz z okresem pracy

  • Prowadzenie projektów wpływających na działalność firmy

  • Umowa o pracę po okresie próbnym

  • Imprezy integracyjne

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Wyjazdy na targi branżowe w kraju i za granicą

  • Doświadczenie w obsłudze firm internetowych działających w kraju jak i za granicami kraju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

O nas

Witaj!

Jesteśmy średniej wielkości firmą z ogromnymi ambicjami i potencjałem.

Jeżeli jesteś kreatywna (y), działasz nieszablonowo, znasz się na Excelu – oferta współpracy jest dla Ciebie.

Szukamy osoby która posiada doświadczenie w pracy związanej z administracją w firmie.

Świadczymy rozwiązania logistyczne dla branży ecommerce.

Co warto wiedzieć o Global24:

• Zajmujemy się transportem zamówień internetowych i zwrotów: do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii, Austrii oraz Anglii

• Lider w rozwiązaniach logistycznych dla Ecommerce w Polsce - mamy kilkuset aktywnych klientów

• Obecnie nie posiadamy osoby ds. administracyjnych

• Organizator największej konferencji cross-border w Polsce - E-wolucja.pl

• Szybki rozwój (wzrost 400% w 2020)

• Realne wyróżniki w stosunku do ofert konkurencji. Global24 to jedyna firma oferująca własne adresy zwrotne za granicami.

• Jedyna firma w Polsce z 10 kurierami krajowym w ofercie z Europy Zachodniej

Więcej o nas znajdziesz na global24.pl.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (15 min. do centrum do Wrocławia) Hybryda: podział praca w biurze i praca zdalna do negocjacji.

Czy takich obowiązków szukasz? Jeżeli tak, wyślij swoje CV. Jeżeli zainteresuje nas Twoja osoba, będziemy do Ciebie dzwonić do 7 dni od dnia otrzymania Twojego emaila w celu przedstawienia dalszych szczegółów.

Do zobaczenia!