Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. organizacyjno-administracyjnych

MPJ sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pokorna 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja obiegu dokumentacji

  • rejestracja + skanowanie korespondencji i faktur

  • współpraca z księgowością i kierownictwami poszczególnych projektów w zakresie obiegu dokumentacji

  • prowadzenie rejestru umów

  • odbieranie telefonów i obsługa skrzynki mailowej

  • koordynacja stanu technicznego urządzeń biurowych

  • inne, drobne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office oraz prowadzenia profesjonalnej korespondencji mailowej

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • wykształcenie minimum średnie