Specjalista/Specjalistka ds. Personalnych

Deloitte CE BSC Rzeszów

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;

  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP;

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego;

  • Nadzór na kompletnością dokumentów kadrowych;

  • Prowadzenie oraz aktualizacja teczek osobowych pracowników;

  • Rozliczanie pracowników z urlopów wypoczynkowych i innych nieobecności;

  • Prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych;

  • Obsługa zatrudnienia cudzoziemców;

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym;

  • Znasz zagadnienia z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Posiadasz praktyczną znajomość programów kadrowo-płacowych,

  • Dobrze znasz pakiet programów MS Office;

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim;

  • Jesteś dokładny, sumienny i posiadasz zdolności analityczne.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Hybrydowy model pracy;

  • Program szkoleń wdrażających, który pozwoli Ci na szybką adaptację;

  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich jak i technicznych;

  • Dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych online (Udemy for Business, Linkedin Learning, getAbstract, Culture Navigator);

  • Rozwój umiejętności językowych;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma MyBenefit, ubezpieczenie podróży zagranicznych, kursy językowe);

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się dobra atmosfera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Kogo szukamy

W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz zespołu Kadr i Płac poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. Personalnych

Ścieżka rekrutacji

🛋️ ️ Możesz uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym w zaciszu swojego mieszkania.

💻 Jeżeli spełniasz podane wymagania dotyczące doświadczenia, zaprosimy cię na rozmowę w formie wideokonferencji, która zastąpi tradycyjne spotkanie w biurze.

O zespole

Nasz dział Personel and Payroll Administration to zespół ekspertów w obszarze kadr, płac oraz benefitów. Zajmujemy się wszelkimi działaniami kadrowo-płacowymi oraz benefitami dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowach cywilnoprawnych, B2B oraz komandytu w polskich spółkach grupy Deloitte.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy