Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. pomiarów

MEWO S.A.

MEWO S.A.

Starogardzka 16

Straszyn (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Prace pomiarowe na jednostkach badawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w specjalności związanej z fizyką morza, geologią, geofizyką, hydrografią, innej technicznej. Dobrze widziane doświadczenie w pracy jako członek ekipy pomiarowej.

  • Kandydat powinien wykazywać się znajomością urządzeń geofizycznych i geotechnicznych takich jak sonary boczne holowane, echosondy jedno i wielowiązkowa, magnetometry, próbniki do poboru prób geologicznych.

  • Umiejętność języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

  • Kandydat powinien umieć przeprowadzać proces zestawienia i uruchomienia urządzeń wchodzących w skład systemu, kalibracji wszystkich urządzeń i integracji systemu pomiarowego, obsługiwać oprogramowanie systemu hydrograficznego Qinsy, systemów CODA GeoSurvey i innych.

  • Mile widziane doświadczenie i zdolność kierowania zespołem pomiarowym, umiejętność planowania i organizowania pomiarów, znajomość zasad gromadzenia, wstępnej walidacji i przechowywania danych pomiarowych

To oferujemy

  • Współpracę z jedną z największych firm offshore w Polsce.

  • Pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży,

  • Możliwość zakwaterowania blisko siedziby firmy,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Możliwość rozwoju

O nas

MEWO S.A. to nowoczesna firma działająca na europejskim rynku offshore i największa w Polsce niezależna firma świadcząca usługi w zakresie badań i pomiarów środowiskowych, geofizycznych oraz geotechnicznych.