Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. posprzedażowej obsługi klienta w języku francuskim

EXTREME FURNITURE sp. z o.o.

4 5009 000 brutto / mies.
  • Gryfa Pomorskiego 69, Miszewko (pow. kartuski)
    Miszewko (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Gryfa Pomorskiego 69

Miszewko (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa posprzedażowa klientów b2c w języku francuskim

  • kontakt telefoniczny z klientem po dostawie w celu:

  • zebrania informacji o dostawie

  • prośba o pozytywny komentarz

  • skuteczna reakcja na ewentualną reklamację

  • dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami

  • obsługa korespondencji

  • wprowadzanie danych do systemu

  • tłumaczenie opisów i korespondencji

Nasze wymagania

  • znajomość języka francuskiego w stopniu zaawansowanym (swobodna konwersacja) – WARUNEK KONIECZNY

  • znajomość języka polskiego

  • łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

  • komunikatywność i sumienne wykonywanie pracy

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenie wprowadzające

  • przyjazną atmosferę w zaangażowanym i zgranym zespole

  • rodzaj umowy dostosowany do potrzeb kandydata

  • brak korporacyjnych procedur i dress codu

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • prezenty świąteczne i okolicznościowe

O nas

Extreme Furniture sp. z o. o. jako producent i dystrybutor mebli stawia sobie za cel rozpowszechnianie mody na dobry design. Pragniemy, aby wszystkie oferowane przez nas produkty, były ze sobą spójne i wyrażały niepowtarzalny, nowoczesny styl. W związku z rozwojem usług dropshippingowych poszukujemy kandydatów do obsługi rynku francuskiego.