Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów - farmy wiatrowe i fotowoltaiczne

EUROWIND ENERGY sp. z o.o.

  • Innowatorów 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Innowatorów 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie wskazanych przez Nas nieruchomości gruntowych pod budowę elektrowni wiatrowych, fotowoltaicznych oraz infrastruktury towarzyszącej, `

  • Nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów – negocjacje, zawieranie umów dzierżawy i służebności itp.,

  • Analizy mapowe – identyfikacja terenów dla lokalizacji farm wiatrowych i fotowoltaicznych z infrastrukturą towarzyszącą,

  • Prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,

  • Wsparcie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania relacji,

  • Zdolności interpersonalne,

  • Doświadczenie w negocjacjach,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Obsługa programów excel, word,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Czynne prawo jazdy B,

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Mile widziana obsługa oprogramowania GIS, AutoCad,

  • Doświadczenie w branży energetycznej / oze,

  • Znajomość elektronicznych platform mapowych (Geoportal),

  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości lub doświadczenie w branży rolniczej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy lub możliwość rozliczenia kilometrówek

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Nastawienie na długofalową współpracę

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Nowe zadania widzisz jako ciekawe wyzwania, a nie kłopot i wystarcza Ci zapału na szybkie ogarnięcie nieprzewidywalnego? To znaczy, że właśnie Ciebie szukamy !

Jesteśmy polską spółką należącą do duńskiej grupy Eurowind Energy A/S.

Od 2011 roku prowadzimy w Polsce działalność inwestycyjną związaną z pozyskiwaniem energii z wiatru. Rozwijamy, budujemy i obsługujemy własne parki wiatrowe i fotowoltaiczne, a także udoskonalamy technologie jak i przyszłe metody pozyskiwania energii. Koncentrujemy się na pionierskich rozwiązaniach na rynku, by sprostać wyzwaniom stawianym branży energetycznej. Mamy biura w całej Europie. To w nich przecinają się ścieżki wielu ciekawych ludzi z branży odnawialnych źródeł energii.

Wybierz miejsce dla siebie i dołącz do naszego zespołu, aplikując już dziś!