Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów – sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych

E-WAY24 S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie gruntów, lokalizacji na potrzeby instalacji i rozbudowy stacji ładowania dla pojazdów elektrycznych
  • nawiązywanie relacji z właścicielami gruntów, z jednostkami samorządowymi, biznesowymi
  • prowadzenie analiz lokalnego rynku pod kątem nowych inwestycji drogowych i infrastrukturalnych
  • wykonywanie wizji lokalnych nieruchomości pod dzierżawę
  • negocjowanie i zawieranie umów dzierżawy
  • wsparcie w terenie dla działu przygotowania inwestycji, kompletowanie wymaganej dokumentacji dla projektów, pozyskiwanie niezbędnych informacji i dokumentów z urzędów
  • proste raportowanie działań i efektów pracy przełożonemu w CRM.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje (grunty, centra handlowe, lokalizacje przy trasach szybkiego ruchu, atrakcyjne i często odwiedzane lokalizacje miejskie, lokalizacje pod stacje benzynowe itp.)
  • komunikatywność, samodzielność i skrupulatność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • wysoki poziom samodyscypliny i organizacji pracy własnej
  • gotowość do pracy w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel
  • sprawne poruszanie się po portalach mapowych GEOPORTAL, QGIS,
  • doświadczenie w znajomości procedur podłączania do sieci energetycznej będzie dużym atutem
  • mile widziane doświadczenie w branży OZE , w szczególności w branży fotowoltaicznej lub e-mobility.

To oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • klarowny system prowizyjny bez górnych limitów
  • służbowy samochód z kartą paliwową
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ( laptop, telefon )
  • szkolenia techniczne oraz handlowe

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów – sieć stacji ładowania pojazdów elektrycznych, Wrocław