Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta

ASG STANLEY STANISŁAW GRUDZIŃSKI sp.k.O firmie

  • Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

ASG STANLEY STANISŁAW GRUDZIŃSKI sp.k.

Chocimska 5a

Brzeg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów zainteresowanych usługami outsourcingu
  • przygotowanie ofert handlowych
  • przeprowadzanie negocjacji biznesowych
  • nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów handlowych
  • znajomość, analiza, rozwój i monitorowanie rynku lokalnego
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami
  • raportowanie wyników pracy, tworzenie analiz na potrzeby Spółki
  • znajomość branży HR oraz specyfiki sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów i obsłudze kontraktów dla firmy outsourcingowej
  • umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
  • wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjności- gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe+ premie za zrealizowanie celów
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsourcingu personelu z zagranicy. Stawiamy na dobro każdego pracownika, rozwój i partnerskie relacje z współpracującymi firmami. Naszą firmę tworzą pracownicy - bądź częścią niej!

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta, Chocimska 5a, Brzeg