Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania klienta

ASG STANLEY STANISŁAW GRUDZIŃSKI sp.k.

  • Chocimska 5a, Brzeg
    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Chocimska 5a

Brzeg

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych Kontrahentów zainteresowanych usługami outsourcingu

  • przygotowanie ofert handlowych

  • przeprowadzanie negocjacji biznesowych

  • nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów handlowych

  • znajomość, analiza, rozwój i monitorowanie rynku lokalnego

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami

  • raportowanie wyników pracy, tworzenie analiz na potrzeby Spółki

  • znajomość branży HR oraz specyfiki sprzedaży usług rekrutacyjnych

  • umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów i obsłudze kontraktów dla firmy outsourcingowej

  • umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

  • znajomość języka angielskiego

  • wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności interpersonalnych

  • ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w realizacji założonych celów

  • wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjności- gotowość do wyjazdów służbowych

  • czynnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe+ premie za zrealizowanie celów

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w nowoczesnym biurze

  • pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsourcingu personelu z zagranicy. Stawiamy na dobro każdego pracownika, rozwój i partnerskie relacje z współpracującymi firmami. Naszą firmę tworzą pracownicy - bądź częścią niej!