Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania lokalizacji

Sweet Gallery sp. z o.o. spółka komandytowa

6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Penetrowanie terenu pod kątem poszukiwania optymalnych lokalizacji pod prowadzenie małej działalności gastronomicznej

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji outdoor pod prowadzenie naszego biznesu w obsługiwanym regionie

  • „Prześwietlanie” terenu w poszukiwaniu informacji na temat możliwości wynajmu, kosztów czynszu, warunków prawnych i technicznych terenu

  • Czuwanie nad obsługiwanym regionem w zakresie najmów

  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi takimi jak Galerie Handlowe, Parki Handlowe, Zarządcy Nieruchomości

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z właścicielami gruntów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kontrahentami

  • Monitorowanie konkurencji

  • Monitorowanie rentowności wynajętych lokalizacji ze swojego portfela

  • Przygotowywanie pozyskanych lokalizacji do wynajmu

  • Ewidencjonowanie pozyskanych lokalizacji w systemie

Nasze wymagania

  • Natura „poszukiwacza”

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy i efektywność w działaniu

  • Lubisz być w ciągłym ruchu i kiedy dzieje się dużo i szybko a przy tym jesteś skrupulatny i nie umykają Ci szczegóły

  • Mile widziane doświadczenie w poszukiwaniu terenów pod wynajem dla celów biznesowych

To oferujemy

  • Pracę mobilną, w ciągłym ruchu, bez monotonii

  • Stałą podstawę wynagrodzenia + atrakcyjny system prowizyjny zależny od wyników

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy, laptop i telefon służbowy

  • Dofinansowaną prywatną opiekę zdrowotną EnelMed

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w zgranym zespole nastawionym na sukces

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych znanych konceptów gastronomicznych, takich jak Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato Lody naturalne. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie i nie zamierzamy zwalniać tempa. Codziennie aktywnie poszukujemy najlepszych lokalizacji pod nasz biznes, przeczesujemy teren i prowadzimy rozmowy, zbieramy informacje o lokalizacjach, analizujemy i podejmujemy decyzje o najtrafniejszym ulokowaniu biznesu dla naszych franczyzobiorców.