Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka SEM

Gemini Polska

aleja Grunwaldzka 411

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii pozyskiwania ruchu (SEO, SEM, Social Media)

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami (analiza wytycznych, raportowanie istotnych zmian i zdarzeń) oraz weryfikacja ich działań

  • Prowadzenie kampanii performance: Google Ads, Google Shopping, Facebook ads

  • Tworzenie raportów widoczności oraz ruchu

  • Monitorowanie wyników kampanii oraz ich optymalizacja

  • Poszukiwania nowych źródeł pozyskiwania użytkowników w kanałach płatnych

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji strategii pozyskiwania ruchu na stronie

  • Nadzorowanie zmian technicznych dot. SEO i SEM w serwisie

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console)

  • Bardzo dobra znajomość Facebook Ads

  • Dobra znajomość narzędzi SEO (Screaming Frog, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Surfer SEO)

  • Wiedza z obszaru digital marketing

  • Znajomość technicznych aspektów optymalizacji serwisów e-commerce pod kątem wyszukiwarek internetowych

  • Kreatywność i dbałość o szczegóły

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Tag Manager, Google Data Studio, HTML, WordPress oraz platform e-commerce

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realny wkład w budowanie największej Apteki Internetowej w Polsce,

  • pracę na samodzielnym stanowisku,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • realny rozwój w strukturach firmy

  • dofinansowanie do zakupy okularów korekcyjnych

  • wewnętrzny trener w organizacji

  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji

  • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i różnych herbat

  • przyjazna atmosfera- jesteśmy na „Ty”

Dołącz do grona specjalistów e-commerce jednego z największych sklepów internetowych w Polsce! Miej realny wpływ na budowę widoczności organicznej oraz efektywność kampanii marketingowych.

Przewiń do profilu firmy