Specjalista/ Specjalistka ds. PR i CSR

Grupa Pracuj

5 5006 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 09 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów dla mediów (informacji prasowych, komentarzy, raportów) w ramach działań PR marki Pracuj.pl

  • bezpośrednia komunikacja z mediami – odpowiadanie na zapytania mailowe i telefoniczne

  • analiza i interpretacja danych nt. rynku pracy oraz tworzenie na ich podstawie raportów dla mediów

  • administracja biurem prasowym Grupy Pracuj

  • monitoring internetu na podstawie dostępnych narzędzi (IMM, Brand24)

  • koordynowanie projektów z obszaru CSR

  • współpraca m.in. z działem badań i BI w obszarze danych dla mediów

  • ścisła współpraca z PR Managerem i agencją PR: koordynacja pracy agencji, nadzór nad harmonogramem działań, rozliczanie pracy agencji

  • wsparcie działań zespołu marketingu B2C w obszarze content marketingu i kampanii marketingowych dla marki Pracuj.pl

  • wsparcie działań z zakresu PR korporacyjnego, w tym współpraca z Zarządem

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-3 lata doświadczenia na stanowisku młodszego specjalisty/specjalisty ds. PR w agencji PR lub dziale PR w firmie

  • lekkie pióro, umiejętność konstruowania informacji prasowej, raportu, komentarza do mediów

  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie – zarówno w formie ustnej, jak i pisemnej

  • zainteresowanie rynkiem pracy i HR

  • znajomość rynku polskich mediów i jego specyfiki

  • umiejętność pracy z danymi – analiza i wyciąganie wniosków

  • doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów i umiejętność pracy nad wieloma zadaniami równocześnie, także pod presją czasu

  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania (w tym m.in finanse przedsiębiorstw)

  • doświadczenie w prezentowaniu i przygotowaniu prezentacji dla szerokiego grona odbiorców

  • przynajmniej podstawowa wiedza na temat działań CSR i content marketingu,

  • znajomość Excela i Power Pointa; mile widziana znajomość systemu Prowly

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • chęć rozwoju w pracy przy dużych projektach medialnych oraz szkolenia się w wystąpieniach publicznych

To oferujemy

  • Umowa na czas określony ( 3 miesiące okresu próbnego + umowa na 12 miesięcy)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • inicjatywy dobroczynne

    • treningi umiejętności miękkich

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem

    2

    Zadanie domowe i omówienie go na spotkaniu z Menadżerem

    Tak się u nas pracuje