Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Projektów Rekrutacyjnych

Grupa Pracuj

5 5006 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych z kategorii white oraz blue collar dla Klientów zewnętrznych

  • Sourcing kandydatów w oparciu o bazę Pracuj.pl

  • Przeprowadzanie screeningu z kandydatami

  • Przygotowywanie treści ogłoszeń rekrutacyjnych dla Klientów zewnętrznych oraz ich publikacja na serwisie pracuj.pl

  • Selekcja i weryfikacja kandydatów pozyskanych z ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Kontakt i obsługa klientów biznesowym, dbanie o CX

  • Obsługa klienta wewnętrznego (dział sprzedaży)

  • Ścisła współpraca z Business Ownerem

  • Przygotowywanie raportów rekrutacji oraz prezentowanie wyników na spotkaniach wewnętrznych

  • Wsparcie działu obsługi klienta w innych projektach z zakresu obsługi klienta biznesowego Pracuj.pl

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 1,5 roku doświadczenia na samodzielnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR

  • Posiadasz przykłady projektów rekrutacyjnych, które zakończyły się zatrudnieniem kandydata

  • Jesteś bardzo samodzielny w działaniu, dobrze zorganizowany i skrupulatny

  • Posiadasz sprawdzone techniki do pozyskiwania kandydatów

  • Wiesz jak ważna jest elastyczność i komunikacja w działaniu

  • Podchodzisz do procesu rekrutacji z otwartym umysłem, chcesz podnosić swoje umiejętności

  • Twój angielski jest na poziomie w mowie i piśmie min. B2

To oferujemy

  • Pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo) od września 2021

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • inicjatywy dobroczynne

    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa z Rekruterem

    2

    Spotkanie z członkiem zespołu

    3

    Spotkanie z przyszłym przełożonym