Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. projektów szkoleniowych

GŐTZ-GEBÄUDESERVICE sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Dolnyśląsk
  • Praca od zaraz

GŐTZ-GEBÄUDESERVICE sp. z o.o.

Zwycięska 20a

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ausführen der Dozententätigkeit schriftlich sowie sprachlich in polnischer Sprache
  • Übersetzung von Unterrichtsmaterialien von Deutsch auf polnische Sprache
  • Gestaltung und Durchführung von Unterricht im Bereich Reinigung
  • Abschließende Tests mit den Teilnehmern
  • Unterstützung bei Bewerbungsgesprächen und in der ersten Phase der Beschäftigung
  • Wykonywanie pracy lektora w piśmie i mowie w języku polskim
  • Austausch und Kommunikation mit Kollegen aus Deutschland
  • Tłumaczenie materiałów dydaktycznych z języka niemieckiego na język polski
  • Projektowanie i prowadzenie zajęć z zakresu sprzątania
  • Testy końcowe z uczestnikami
  • Pomoc przy rozmowach kwalifikacyjnych oraz w pierwszej fazie zatrudnienia

Nasze wymagania

  • Dozentenberechtigung
  • Fachbezogene praktische Berufserfahrung und erste Lehrgangserfahrung in der Erwachsenenbildung sind wünschenswert
  • Einfühlungsvermögen und Geduld
  • Sie verfügen über Präsentationsgeschick
  • Sie haben Freude am Weitergeben Ihres Erfahrungswissens
  • Sehr gute Deutschkenntnisse – sowohl in Wort als auch in Schrift
  • Freundliches und gepflegtes Auftreten
  • Kommunikationsstärke und Kontaktfähigkeit
  • Teamfähigkeit und hohes Verantwortungsbewusstsein
  • Eigenständige, strukturierte Arbeitsweise
  • PC-Kenntnisse
  • Flexibilität, Mobilität (Schulungsorte sind in der Umgebung von Breslau)
  • Uprawnienia wykładowcy
  • Pożądane jest praktyczne doświadczenie zawodowe związane z danym tematem oraz doświadczenie w zakresie pierwszego kursu w kształceniu dorosłych
  • Empatia i cierpliwość
  • Umiejętności prezentacyjne
  • Lubisz przekazywać wiedzę zdobytą dzięki doświadczeniu
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – w mowie i piśmie
  • Przyjazny i zadbany wygląd
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Niezależny, zorganizowany sposób pracy
  • Obsługa komputera
  • Elastyczność, mobilność (miejsca szkoleń znajdują się w okolicach Wrocławia)

To oferujemy

  • Möglichkeit selbständig und eigenverantwortlich zu arbeiten
  • Familienunternehmen mit flachen Hierarchien
  • Unterstützung in allen Bereichen der Einarbeitung
  • Freundliche und offene Arbeitsatmosphäre
  • Możliwość pracy samodzielnej i na własną odpowiedzialność
  • Firma rodzinna z płaską hierarchią
  • Wsparcie we wszystkich obszarach rozwoju
  • Przyjazna i otwarta atmosfera pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

O nas

Die Götz-Gruppe ist ein inhabergeführtes und international agierendes Facility Management Unternehmen. Seit 1949 betreuen wir unsere Kunden in allen Belangen rund um das Gebäudemanagement. Wir verfügen über 100 Niederlassungen und Stützpunkte in Polen, Deutschland, Österreich, der Schweiz, Tschechien und Ungarn, an denen über 16.000 Mitarbeiter unsere Dienstleistungen verrichten. Polen ist mit einem eigenen Verwaltungsstandort professionell aufgestellt, das Dienstleistungs¬angebot umfasst alle Bereiche der Reinigung und Hygiene sowie Garten und Landschaftspflege.

Bewerben Sie sich und werden Sie Teil unseres Teams.

Grupa Götz jest zarządzaną przez właścicieli i działającą na arenie międzynarodowej firmą zarządzającą obiektami. Od 1949 roku troszczymy się o naszych klientów we wszystkich sprawach związanych z zarządzaniem budynkami. Posiadamy ponad 100 oddziałów i baz w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech, gdzie nasze usługi świadczy ponad 16 000 pracowników. Polska jest profesjonalnie przygotowana z własną lokalizacją administracyjną, zakres usług obejmuje wszystkie obszary utrzymania czystości i higieny oraz pielęgnacji ogrodów i krajobrazu.

Specjalista / Specjalistka ds. projektów szkoleniowych, Zwycięska 20a, Krzyki, Wrocław