Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji IT

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji ITNumer ref.: 201022-OI26R
Twoje zadania:

Szukamy doświadczonego rekrutera, który dołączy do naszego łódzkiego zespołu. Gwarantujemy dostęp do szerokiego wachlarza narzędzi rekrutacyjnych oraz możliwość pogłębiania wiedzy nt. nowoczesnych technologii na szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Lubisz wyzwania i potrafisz dotrzeć do kandydata wieloma ścieżkami? Daj nam o sobie znać!

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych)
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami, dbałość o Candidate Unique Experience
  • Współpraca i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding
Twoje umiejętności:
  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych (kontakt telefoniczny, rozmowy face to face)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w sektorze IT
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Profesjonalne podejście do pracy, samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej i pozytywne nastawienie do stawianych celów i wyzwań

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy