Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji IT

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Specjalista/Specjalistka ds. Rekrutacji ITNumer ref.: 200928-OQ2SL
Twoje zadania:

Jesteśmy  zgranym 11 – osobowym zespołem składającym się ze Specjalistów ds. Rekrutacji oraz Specjalistów Talent Acquisition. Żadne rekrutacyjne wyzwanie nie jest nam obce, z sukcesem wyławiamy z rynku najlepszych: ekspertów IT, menedżerów, siły sprzedaży oraz profile back office. Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć możliwość szlifowania warsztatu rekruterskiego, ciągłego poszerzania wiedzy nt. nowoczesnych technologii poprzez uczestnictwo w wewnętrznych warsztatach prowadzonych przez naszych specjalistów IT, a także w zewnętrznych szkoleniach. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wzajemnie się motywuje i inspiruje zawodowo jak i prywatnie. Wśród nas są pasjonaci zdrowego odżywiania, młode stażem mamy, ambitni studenci, wielbiciele piłki nożnej oraz miłośnicy psów i kotów! :)

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty/-tki ds. Rekrutacji, który/-a będzie odpowiedzialn/-a za:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie i kontaktowanie się z kandydatami (direct search, znajomość narzędzi sourcingowych)
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska back office
  • Weryfikację i selekcję nadesłanych aplikacji
  • Wsparcie działań z obszaru Employer Branding
  • Współpracę i wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami, dbałość o Candidate Unique Experience
  • Współzarządzanie bazą danych kandydatów
  • Realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji
Twoje umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia)
  • 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych (kontakt telefoniczny, rozmowy face to face)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji w sektorze IT
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Ambicja, skupienie na osiąganiu celów zawodowych
  • Dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
  • Kultura osobista i umiejętność asertywnego przekonywania do swoich racji
  • Samodzielność i wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiara, że sukces zależy od współpracy zespołu – jesteśmy zespołem kładącym duży nacisk na „team spirit”!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy