Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji IT

Anna Karpińska Recruitment

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search

  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem

  • Zamieszczanie ogłoszeń

  • Budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami i pracownikami firmy

  • Rozwijanie swoich umiejętności rekrutacyjnych poprzez udział w licznych szkoleniach, jakie oferuje nasza firma

  • Administracja bazą kandydatów i jej aktualizacja

Nasze wymagania

  • Minimum 1,5-letnie (MID)/5-letnie (SENIOR) doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w IT

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2)

  • Umiejętność pracy w zespole (doświadczenie współpracy w zespołach zdalnych mile widziane)

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

  • • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, rozpatrywane indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia kandydata

  • Elastyczną formę współpracy : umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Model hybrydowy pracy : 3 dni pracy zdalnej i 2 dowolne dni w tygodniu pracy w biurze, gdzie jest możliwość zapoznania się z członkami zespołu i zdobycie wiedzy.

O nas

Rekrutacja obydwa się za pomocą agencji rekrutacyjnej AK Recruitment, dla międzynarodowej firmy z branży informatycznej, która jest czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Firma klienta zatrudnia 1500 konsultantów i ekspertów IT, posiada 6 oddziałów w Polsce i ma swoją główną siedzibę we Francji. W roku 2021 osiągnęła 241,2 mln zł obrotu.

Specjalistads. Rekrutacji IT

Lokalizacje: Warszawa (możliwa praca zdalna, w tym 2 dowolne dni w tygodniu w biurze w powyższej lokalizacji)

Forma współpracy: Umowa o pracę/kontrakt B2B

Atrakcyjne wynagrodzenie, rozpatrywane indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia kandydata