Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji

EUROLINK GROUP sp. z o.o.O firmie

4 100–4 798
brutto / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

EUROLINK GROUP sp. z o.o.

Stoisława 3

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • - samodzielne tworzenie i zarządzanie procesami rekrutacyjnymi;
  • - redagowanie i publikowanie ofert pracy w języku polskim oraz rosyjskim / ukraińskim,
  • - ustalanie profilu kandydata i aktywny searching,
  • - tworzenie i zarządzanie bazą kandydatów w systemie ATS (korzystamy z Traffita),
  • - kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami,
  • - pozyskiwanie kandydatów w ramach rekrutacji stałych oraz do prac tymczasowych na poziomie blue collar,
  • - organizowanie spotkań w biurze w celu omówienia szczegółów ofert pracy oraz podpisania umów i wszelkich niezbędnych dokumentów.

Nasze wymagania

  • - posiadasz minimum roczne doświadczenie w realizacji dużych projektów rekrutacyjnych;
  • - znasz przepisy Ustawy o Pracy Tymczasowej i zasady zatrudniania cudzoziemców;
  • - potrafisz stosować język korzyści i dbasz o transparentność w komunikacji;
  • - jesteś odpowiedzialna_y, skutecznie pracujesz pod presją czasu oraz potrafisz wyznaczać priorytety;
  • - znasz język rosyjski / ukraiński oraz polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację B2B i B2C;
  • - mile widziana znajomość języka angielskiego :)

To oferujemy

  • - praca w centrum Szczecina w międzynarodowym zespole z jasno wyznaczoną ścieżką kariery;
  • - miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4100 - 4800 zł brutto miesięcznie i przejrzysty system premiowy;
  • - budżet szkoleniowy;
  • - duża samodzielność w realizacji ciekawych zadań;
  • - niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, ATS Traffit i inne aplikacje).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy agencją pracy EuroLink Group #wecare. Dołącz do zespołu specjalistów, którym zależy na zmienianiu rynku pracy na lepszy.

Najważniejszym celem zespołu EuroLink Group jest wsparcie jak największej liczby obcokrajowców w znalezieniu legalnej i dobrze płatnej pracy w Polsce, a także pomoc pracodawcom w znalezieniu odpowiednich kandydatów do pracy.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, ponieważ #wecare. Dlatego też w związku rozwojem ELG poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji z językiem rosyjskim lub ukraińskim.

Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji, Stoisława 3, Szczecin