Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń

GET THE SKY S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe wystawianie faktur w systemie Symfonia Handel;
  • Tworzenie innych dokumentów księgowych związanych ze sprzedażą;
  • Monitowanie płatności;
  • Weryfikacja faktur zakupu pod względem formalnym i merytorycznym;
  • Terminowe przygotowywanie i kontrola płatności wychodzących;
  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz;
  • Wprowadzanie danych finansowych oraz przygotowywanie zestawień dokumentów w formacie Excel;
  • Kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi;
  • Współpraca z Główną Księgową;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach;

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym szczególnie bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub księgowości mile widziane;
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Handel;
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładność i skrupulatność;
  • Doświadczenie w zakresie fakturowania mile widziane;

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilną pracę na pełen etat;
  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia;
  • Prywatną opiekę zdrowotną po okresie próbnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u

Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń, Warszawa