Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń

OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Marszałkowska 142

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

Obsługa rozliczenia transakcji na GPW i rynkach zagranicznych oraz transakcji międzybankowych – wystawianie „instrukcji rozliczeniowych” i wyjaśnianie niezgodności.

Kontrola zawartych transakcji funduszy.

Bieżąca współpraca z bankami i domami maklerskimi.

Przygotowanie i bieżący monitoring płynności dla funduszy zarządzanych przez Towarzystwo.

Monitorowanie wysokości depozytów zabezpieczających na rachunkach funduszy.

Współpraca przy aktualizacji danych w umowach zawieranych pomiędzy funduszami a kontrpartnerami.

Nasze wymagania

Wymagania:

Ukończone studia na kierunku finanse, bankowości lub pokrewne.

Minimum dwuletnie doświadczenie w rozliczaniu transakcji na papierach wartościowych.

Dobra znajomość pakietu MS Office.

Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

Chęci rozwoju zawodowego w środowisku finansowym.

Dokładność i doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę.

Wynagrodzenie dostosowane do prezentowanych umiejętności oraz atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna).

Możliwość rozwoju zawodowego.

Przyjazne środowisko pracy.

Możliwość pracy zdalnej,

O nas

Grupa Kapitałowa OPERA to pierwsza, największa oraz w 100% polska grupa finansowa. OPERA to także najbardziej innowacyjny podmiot na krajowym rynku finansowym oraz zdecydowany lider w zakresie inwestycji alternatywnych. Wykorzystując doświadczenie oraz prężność i swobodę działania niezależnej grupy dostarczamy unikalne, innowacyjne produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Uważamy, że w naszej działalności najistotniejsze są wartościowe pomysły oraz odwaga i niezależność, konieczne do ich realizacji.