Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Aplikacji Wspierających Sprzedaż

JTI Polska sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ulepszanie i automatyzacja narzędzi CRM w Dziale Aplikacji Biznesowych

  • Projektowanie, testowanie, wdrażanie narzędzi usprawniających pracę innych działów komercyjnych z odpowiedzialnością za jakość danych w systemie CRM i przepływ danych IN/OUT wykorzystując najnowsze możliwości techniczne

  • Utrzymanie kanałów informacyjnych, którymi są Workplace, TME Info, SMS. Jednocześnie utrzymanie interfaców Data Loads & Batches, tworzenie nowych przepływów danych oraz szukanie możliwości zwiększania jakości danych

  • Ulepszanie i automatyzacja procesów systemów informatycznych wspierających system CRM, które bezpośrednio wpływają na jakość dostarczanego rezultatu dla firmy

  • Wsparcie we wdrożeniach aplikacji biznesowych, projektach dotyczących zmian funkcjonalności, wprowadzania nowych modułów / nowych rozwiązań biznesowych w celu ciągłego doskonalenia i dostosowywania systemów IT do zmieniających się warunków biznesowych

  • Weryfikacja rozwiązań obecnych na rynku IT w celu wypracowania optymalnych rozwiązań zgodnych z wymaganiami JTI Polska

  • Samodzielne prowadzenie oraz udział w projektach firmy dotyczących aplikacji biznesowych, jak również całego systemu informatycznego

  • Doradztwo techniczne w projektowanych zmianach

  • Bliska współpraca z działem Marketing & Sales

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student / studentka na ostatnim roku studiów, preferowane kierunki: Informatyczne, Programistyczne lub Analityczne

  • 2 lata doświadczenia w działach: Analiz / IT (systemy, bazy danych, programowanie)

  • Znajomość aplikacji biznesowych CMR, znajomość w zakresie: programowania i webdewelopingu, administrowania bazami danych i pracy z dużą ilością danych, automatyzacji i optymalizacji, budowania procesów

  • Dobra znajomość języka angielskiego i bardzo dobra języka polskiego

  • Bardzo dobrą znajomość MS Office

  • Umiejętność prowadzenia projektów

  • Umiejętność zarządzania czasem i zadaniami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i bogaty pakiet benefitów

  • Profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia

  • Indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach Prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów

  • Pracę w języku angielskim, w tym wymianę doświadczeń z kolegami i koleżankami spoza Polski

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju w ciekawych i odpowiedzialnych projektach

  • Pracę w otwartej atmosferze: w kolorowym biurze*, w zgranym zespole ludzi, którzy się lubią, świętują Wspólnie piątek trzynastego oraz inne nietypowe okazje

  • W czasie pandemii pracujemy w trybie zdalnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatny transport pracowniczy

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, mogą podróżować, uczyć się i rozwijać, nasza firma również będzie się rozwijać. Nieustannie od 12 lat należymy do grona Top Employer Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Przewiń do profilu firmy

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotna o losach Twojej kandydatury w przeciągu 2 tygodni od momentu zakończenia emisji ogłoszenia na stanowisko.