Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju produktu

PIJALNIE CZEKOLADY sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za rozwój receptur oferty produktowej do menu we współpracy z Maestro Czekolady.
  • Tworzy i nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie standardów jakościowych, GHP, GMP, HACCP
  • Przeprowadza szkoleń ze standardów jakości
  • Ściśle współpracuje z Kierownikami Obszarów
  • Planuje i przeprowadza audyty jakościowe i odpowiada za egzekucję wymogów jakościowych w lokalach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane technologia żywności i pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej lub w branży spożywczej w obszarze R&D, S&T, Jakości
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na współpracę i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Przedsiębiorczość, kreatywność i inicjatywa
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym energii i zapału

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Pijalnie Czekolady E.Wedel to marka oferująca wyjątkowej jakości produkty kawiarniane i czekoladę do picia. W ofercie Pijalni Czekolad do picia znajduje się również wyjątkowa oferta produktów sklepowych takich jak Ręcznie wytwarzane praliny. Posiadamy kilkadziesiąt Lokali, znajdujących się w prestiżowych centrach handlowych oraz w atrakcyjnych lokalizacjach w największych miastach Polski oraz miejscach atrakcyjnych turystycznie. Zasady, którymi kierujemy się w Pijalniach Czekolady to współpraca, przedsiębiorczość oraz praca zespołowa.

Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju produktu, Warszawa