Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Sprzedaży

  • Siedlce, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Garwolin, Kołbiel (pow. otwocki), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SPECJALISTA/SPECJALISTKA
    DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY

    SPRZEDAŻ

    Miejsce pracy: Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Siedlce, Sokołów Podlaski, Kołbiel (pow. otwocki)
    Jako Specjalista/-ka ds. Rozwoju Sprzedaży będziesz nawiązywać  kontakty handlowe oraz budować długotrwałe relacje z klientami na terenie:
    Siedlce, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Kołbiel, Sokołów Podlaski, Garwolin, Siemiatycze. Będziesz miał/-a okazję wdrażać strategię sprzedażową  firmy Red Bull. Twoje umiejętności negocjacyjne i otwartość na nowe wyzwania pomogą nam budować i rozwijać sieć konsumentów oraz zadbać o wizerunek najbardziej energetycznej marki w Polsce i na świecie!

    GŁÓWNE ZADANIA:

    SPRZEDAŻ

    • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
    • Zapewnienie dostępności produktu w obsługiwanych punktach
    • Dbałość o ekspozycje oraz lodówki Red Bull u klientów
    • Wprowadzanie promocji produktowych

    PERFECT STORE
    • Implementacja parametrów jakościowych firmy Red Bull zgodnie z obowiązującą strategią

    RELACJE Z KLIENTAMI
    • Budowanie, utrzymywanie i rozwój jak najlepszych relacji biznesowych z klientami
    • Regularna weryfikacja bazy obsługiwanych klientów
    ROZWÓJ OSOBISTY
    • Gotowość na rozwój kompetencji w zakresie komunikacji, negocjacji oraz analizy danych
    • Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania

    OCZEKIWANIA:

    1. Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym
    2. Silna motywacja i zaangażowanie
    3. Zorientowanie na wynik, bardzo dobra organizacja pracy
    4. Umiejętność nawiązywania kontaktów i kreatywność
    5. Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    6. Umiejętność pracy wielozadaniowej i umiejętność planowania
    7. Umiejętność obsługi Ms Office
    8. Prawo jazdy kat. B

    1
    Minimum wykształcenie średnie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego poprzez firmę zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r.
    Klauzula informacyjna dotycząca rekrutacji w systemie internetowym
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) (dalej: RODO) informuję, iż:

    1)      administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Red Bull Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Wyścigowa 8A, 02-681 Warszawa;

    2)      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- w dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;

    3)      odbiorcami Pan/Pani danych osobowych są osoby upoważnione przez administratora danych osobowych do wykorzystania danych w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych. W niektórych sytuacjach administrator danych osobowych ma prawo przekazywać Pani/Pana dane osobowe, jeśli będzie to konieczne, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy rekrutacje lub spółkom z grupy kapitałowej Red Bull sp. z o.o.

    4)      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- w dalszych procesach rekrutacyjnych przez okres 3 lat.

    5)      posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected];

    6)      ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

    7)      podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży, oraz w przypadku wyrażenia na to zgody- w dalszych procesach rekrutacyjnych;
    %MCEPASTEBIN%
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.