Oferta pracy

Specjalista/Specjalistka ds. Rozwoju Systemów Biznesowych

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Nutella, Kinder Bueno, Ferrero Rocher, Raffaello, Tic Tac, Kinder Niespodzianka, Mon Cheri, Schoko-Bons, Kinder Delice, Kinder Pingui, Kinder Chocolate i innych, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalisty/Specjalistki ds. Rozwoju Systemów Biznesowych

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Oczekiwania

  • Min. 3 lata doświadczenia w stosowaniu analityki, w celu adresowania pytań biznesowych i przedstawiania praktycznych rekomendacji
  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz w ramach procesu OTC i / lub towarów konsumpcyjnych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne z silnym zorientowaniem na interesariuszy i możliwością wywierania wpływu na różnych poziomach organizacji
  • Udowodnione umiejętności zarządzania projektami
  • Zdolność do zarządzania wieloma priorytetami z zobowiązaniem dostarczania rezultatów na czas i w wysokiej jakości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (pełne)[kierunki, którymi jesteśmy zainteresowani: matematyka/ekonomia/ekonometria/badania operacyjne/nauki ściśle/inżynieria/finanse/
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty w firmie międzynarodowej branży FMCG
  • MS Power Point (zaawansowany)/MS Excel (zaawansowany)/MS Access/SQL/Power BI/Mobile Touch/Connector/ SAP BW lub inne hurtownie danych/SAP CRM/ TPM
  • Język angielski (C1)
  • Prawo jazdy (kat. B).

Zadania

  • Optymalizacja istniejących raportów i systemów Business Intelligence w celu zapewnienia najlepszych w swojej klasie narzędzi do szybkiego przeglądu i analizy danych
  • Przygotowywanie zaawansowanych analiz okresowych i ad hoc dla klientów wewnętrznych (Sprzedaż, Trade Marketing, Marketing) na podstawie dostępnych danych (SAP BW, Connector, Nielsen, Mobile Touch, SAP CRM / TPM)
  • Współpraca z innymi działami, zwłaszcza Catman, Trade Marketing, Sprzedaż, w celu modelowania i optymalizacji procesów sprzedażowych i adresowania kluczowych pytań biznesowych
  • Praca administracyjna w systemach SAP CRM, ECC, Mobile Touch
  • Udział w projektach wdrażania nowych systemów informatycznych oraz narzędzi analitycznych do zarządzania danymi sprzedażowymi
  • Opracowywanie koncepcji systemów informatycznych, koncepcji zarządzania projektem.

W procesie rekrutacji wybranych kandydatów/kandydatki zaprosimy do wykonania testów zadaniowych z wykorzystaniem Excela i Power Pointa, których rezultaty staną się podstawą do zaproszenia do dalszego etapu rekrutacji.

Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności

Oferujemy umowę o pracę oraz bogaty pakiet benefitów

Odwiedź naszą stronę internetową – Zapraszamy!
www.ferrero.pl

Ogłoszenie archiwalne