Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. SEM

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ratuszowa 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrażanie kampanii w panelach reklamowych m.in Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads.

  • Przeprowadzanie audytów SEM/PPC.

  • Wdrażanie analityki internetowej wraz z implementacją celów przez GTM'a

  • Samodzielna obsługa i optymalizacja kampanii

  • Analizy rynku i trendów mediowych.

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, porównań, ofert i mediaplanów.

  • Spotkania z klientami agencji.

  • Docelowo znajomość i obsługa narzędzi: Google, Facebook, DV360, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Microsoft Ads, Apple Ads.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji.

  • Biegła znajomość narzędzi Google Ads, Facebook Ads oraz LinkedIn Ads.

  • Znajomość paneli reklamowych Display&Video 360, Snapchata i TikToka będzie dodatkowym atutem.

  • Certyfikaty Google Ads i Google Analytics, certyfikaty Facebooka, będą dodatkowym atutem.

  • Umiejętności analityczne, praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics i Google Tag Manager.

  • Umiejętność korzystania z MS Excel i PowerPoint.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Samodzielne stanowisko i możliwości awansu

  • Budżet szkoleniowy dla każdego pracownika do samodzielnego zarządzania

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zarówno w ramach szkoleń technicznych, jak i kompetencji miękkich

  • Szkolenia ze sprzedaży i produktu wewnętrzne i zewnętrzne

  • Szkolenia i udział w konferencjach branżowych np. Infoshare, I <3 Marketing

  • Dla każdego z członków zespołu realizujemy badania stylów komunikacji DISC D3

  • Pakiet medyczny w LuxMed + prywatna opieka psychologiczna w poradni DIALOG

  • Karta Multisport

  • Spotkania integracyjne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Swobodna atmosfera i niekorporacyjny styl

  • Nasz proces rekrutacji jest dwuetapowy. W trakcie spotkań poprosimy Cię o rozwiązanie zadań – matematycznych oraz z tworzenia procesów. Sprawdzimy także, Twoją znajomość języka angielskiego

O nas

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie. Prowadzimy działania z zakresu digital marketingu, które pomagają markom zwiększać sprzedaż.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. SEO, SEM, Influencer Marketing, Content Marketing czy działania w Social Mediach. Pracujemy dla topowych brandów, realizując dla nich zakup mediów internetowych. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.