Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. SEM

Quattro por Quattro Sp. z o.o.

umowa o dzieło, umowa zlecenie
6 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa polega na tworzeniu kampanii, reklam oraz optymalizacji działań i mierzeniu efektywności tych działań.

  • prowadzenie i optymalizacja kont Google Ads w Agencji

  • raportowanie kampanii dla klientów firmy

  • kontakt z aktualnymi klientami

  • konfiguracja Google Analytics i Google Tag Manager

  • przy większych projektach – współpraca z innymi członkami zespołu

  • dbanie o jakość i terminowość wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku z podobnymi obowiązkami

  • umiejętności ustawiania kampanii i reklam przez Google Ads

  • wysokie umiejętności organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (ortografia, interpunkcja itd.)

  • umiejętności analityczne

  • Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Google Analytics

  • znajomość Google Tag Managera

  • znajomość wordpress

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz uczestnictwo w inspirujących projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

O nas

Quattro por Quattro to niezależna agencja reklamowa full service. Pracujemy zarówno dla lokalnych Klientów, jak i międzynarodowych koncernów. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: