Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. SEO/SEM

DOPAK Sp. z o.o.O firmie

DOPAK Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 5a

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i samodzielne prowadzenie działań w zakresie SEO oraz SEM, mających na celu generowanie ruchu na stronach internetowych oraz zwiększenie sprzedaży
  • planowanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii Google Ads.
  • optymalizacja stron www zgodnie z regułami SEO
  • wsparcie w rozwijaniu i aktualizacji stron internetowych firmy z wykorzystaniem CMS
  • poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie SEO, SEM i UX zwiększających konwersję
  • wspieranie zespołu w zakresie działań digital marketingu, nakierowanych na zwiększenie sprzedaży i brand awareness.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad SEO
  • wiedza i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych w systemach reklamowych Google Ads.
  • znajomość i doświadczenie w pracy z Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console i innymi narzędziami wspierającymi kampanie reklamowe
  • doświadczenie w obsłudze Wordpress i platform e-commerce typu Shoper
  • umiejętność tworzenia landing pages w systemie WordPress
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów skuteczności kampanii
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i budowania rekomendacji opartych na analizie danych
  • znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego
  • proaktywna postawa w identyfikowaniu możliwości optymalizacji konwersji
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo dobra organizacji pracy.
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w branży b2b oraz obsłudze sklepu internetowego.
  • umiejętność tworzenia tekstów pod SEO i algorytmy google.
  • wiedza i umiejętności z zakresu Marketing Automation i UX.
  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Dopak Sp. z o.o. jest dostawcą wtryskarek i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, obecnym na polskim rynku od 1996 r. Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne renomowanych producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, m.in. KraussMaffei, Digicolor, ONI, Mo.Di.Tec, Neue Herbold, BBM, Virginio Nastri. Dopak Sp. z o.o. oferuje zarówno wsparcie przy usprawnianiu i rozbudowie parku maszynowego, jak również zapewnia kompleksowe wdrożenie całego procesu technologicznego u klienta.

Realizuje również usługi serwisu maszyn i sprzedaży części zamiennych.

W Centrum Badawczo-Rozwojowym prowadzonym w siedzibie we Wrocławiu przetwórcy tworzyw sztucznych mogą ponadto uzyskać wsparcie firmy m.in. w zakresie usług laboratoryjnych i druku 3D, a także skorzystać z szerokiej oferty szkoleń.

Specjalista / Specjalistka ds. SEO/SEM, Kwiatkowskiego 5a, Fabryczna, Wrocław