Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. skupu

ZAKŁAD UBOJU BYDŁA BISKUPIEC sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • promocja programów kontraktacyjnych

  • utrzymanie relacji z hodowcami

  • zakup żywca

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie rolnicze/weterynaryjne/zootechniczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub z producentami bydła

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

  • gotowość do pracy w terenie

  • obsługa komputera (Windows, Excel)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ruchomy czas pracy

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • zdobycie doświadczenia zawodowego i możliwość rozwoju

  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon

O nas

W nowym zakładzie w Biskupcu zajmujemy się ubojem bydła i produkcją mięsa wołowego. Naszymi głównymi odbiorcami są klienci z Europy oraz nasz drugi zakład z grupy Eurobeef z siedzibą w Kole zajmujący się rozbiorem ćwierćtuszy wołowych i produkcją wysokiej jakości mięsa oraz produktów wołowych. Jesteśmy jednym z największych producentów w regionie.

Na rynku działamy od roku 2012. Założyciele i udziałowcy firmy wywodzą się z podmiotów funkcjonujących na rynku od wielu lat. Dzięki temu łączymy wiedzę z doświadczeniem.