Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. Social Media

DOROTA MACKIEWICZ

2 8509 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa social media planowanie treści w mediach społecznościowych. treści te muszą układać się w spójną komunikację marki

  • budowanie relacje z potencjalnymi klientami

  • przygotowanie strategii, aby obecność firmy w social media byla spójna i sensowna

  • obsługa strony internetowej

  • umiejetność robienia zdjęć z „wyczuciem”

  • pisanie treści do mediów społecznościowych

  • obsługa klienta

Nasze wymagania

  • istotne jest doświadczenie w mediach społecznościowych i doskonałe poruszanie się w nich, kreatywność, komunikatywność, otwartość, dobre posługiwanie się językiem angielskim, wiedza z zakresu marketingu internetowego, umiejętność obsługi narzędzi do monitorowania social media, lekkie pióro, doskonałe posługiwanie się słowem,

  • najlepiej wyższe wykształcenie kierunkowe, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stałą współpracę ze stabilnym wynagrodzeniem

  • skonkretyzowana ścieżka rozwoju

  • przyjazne środowisko pracy

  • zgrany zespół dający wsparcie i motywację

  • realny wpływ na sukces

O nas

Dm Atelier - polskam marka odzieżowa, indywidualne projekty, usługa projektowania i szycia na miarę.