Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. Social Media

AVALON - BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 50

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i promocja działań Fundacji Avalon w mediach społecznościowych

  • przygotowywanie angażujących treści, prostych grafik i video

  • wyszukiwanie ciekawych tematów do komunikacji

  • prowadzenie i optymalizacja płatnych kampanii reklamowych w social mediach

  • ustalanie mediaplanów, optymalizacja budżetów, raportowanie efektów działań

  • monitorowanie efektywności podejmowanych działań w oparciu o przyjęte KPI oraz statystyki

  • pomoc w tworzeniu treści kreatywnych

  • współpraca z zespołem, innymi działami oraz podwykonawcami

  • obsługa Meta Business Suite, Menedżer reklam

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze social mediów

  • znajomość zaawansowanych funkcjio Facebooka, Instagrama, TikToka, LinkedIn, Twittera i innych serwisów społecznościowych

  • znajomość Sotrender, Brand24, IMM, Meta Business Suite, Menedżer reklam

  • rozwinięte kompetencje kulturowe a także wrażliwość społeczną i empatię

To oferujemy

  • Jesteśmy różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje

  • Jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub inną, jeśli taka będzie Twoja decyzja

  • Weźmiesz udział w realizacji ciekawych, angażujących i nowatorskich projektów

  • Mamy wygodne biuro na warszawskim Mokotowie z pyszną kawą z ekspresu

  • Rozwiniesz swoje umiejętności i pogłębisz doświadczenie w nowoczesnej komunikacji digital

  • Zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce

  • Po okresie próbnym, do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych

  • Swoją pracę będziesz mógł/mogła wykonywać częściowo zdalnie

O nas

Kim jesteśmy? Jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce wspierających osoby z niepełnosprawnością i przewlekle chore.

Nasze działania prowadzimy w ramach projektów: Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active, Subkonta (wsparcie finansowe), Projekt Sekson (seksualność i rodzicielstwo OzN ruchową), Avalon Extreme (sporty ekstremalne), Helpuj.pl (platforma zbiórkowa), Kompleksowe Centrum Poradnicze i Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami.

Wierzymy, że osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna i aktywna w każdej sferze swojego życia. Zależy nam na zmianie postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnością.