Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. spedycji i logistyki

EVERTRADE sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Lęborska 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Lęborska 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów oraz wysyłek produktów,

  • Obsługa zamówień klientów , poprzez ich wprowadzenie do systemu i przekazanie do realizacji

  • Współpraca z firmami transportowymi w zakresie dostaw produktów

  • Działania biurowo – administracyjne w obszarze ofertowania i marketingu

  • Ewidencja kosztów transportu i magazynowania w systemie

  • Bieżąca obsługa klienta,

  • Przyjmowanie zamówień oraz monitorowanie statusu realizacji,

  • Organizacja transportu oraz optymalizacja kosztów,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze poruszasz się w MS Office (Excel)

  • Jesteś samodzielny w działaniu

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Znajomość SYMFONII HANDEL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

  • Rozwój zawodowy i podnoszenia kwalifikacji wg indywidualnych potrzeb

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • Miłą atmosferę pracy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

O nas

EVERTRADE Sp. z o.o. jest importem i hurtowym sprzedawcą węgla.

Logistyka towarów odbywa się z wykorzystaniem transportu morskiego, kolejowego i samochodowego. Posiadamy kilka terminali na terenie kraju.