Oferta pracy

Specjalista / Specjalistka ds. sprawozdawczości finansowej

Grupa Pracuj

8 00010 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu pakietów konsolidacyjnych;

  • weryfikowanie pakietów konsolidacyjnych krajowych i zagranicznych spółek zależnych;

  • udział w przygotowaniu giełdowych raportów finansowych;

  • sporządzanie jednostkowego sprawozdania finansowego oraz udział w przygotowaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego, w oparciu o MSSF;

  • współpraca z audytorem zewnętrznym oraz wewnętrznym;

  • sporządzanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, inne).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sprawozdawczości finansowej (ew. min. 3-letnie doświadczenie w dziale audytu finansowego);

  • praktyczna znajomość standardów rachunkowych polskich i międzynarodowych (MSSF);

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Word);

  • samodzielność w działaniu;

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • zdolności analityczne, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze (podane w widełkach w ogłoszeniu) + premia

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • opieka stomatologiczna

    • program emerytalny

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie online z przyszłym Przełożonym i członkiem zespołu

    2

    Zadania rekrutacyjne

    3

    Spotkanie z przyszłym Przełożonym i członkiem zespołu