Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Accen Fall Arrest Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Gzichowska 115

Łagisza

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości

  • Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków kontraktu (przy wsparciu działu prawnego oraz projektowego)

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi

  • Raportowanie wyników do Kierownika Działu Handlowego

  • Koordynowanie działań pomiędzy wszystkimi działami firmy

  • Sporadyczne odbywanie spotkań u klienta

  • Praca w terenie do 10% czasu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu oraz w pracy z klientem

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Systematyczność, samodzielność, samodyscyplina

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Empatia, Komunikatywność i Pozytywne nastawienie do życia

To oferujemy

  • Udział w realizacji zróżnicowanych projektów dla wielu branż

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Płacę zasadniczą + premię za wyniki

  • Możliwość pracy zdalnej w trybie HomeOffice (wizyta w biurze raz w tygodniu)

  • Komfortowe miejsce pracy z prywatnym parkingiem, wyposażoną kuchnią i ekspresem do kawy

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, środki ochrony indywidualnej i dostęp do samochodu służbowego

  • Samodzielność i elastyczność w prowadzeniu działań handlowych

  • Wewnętrzne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

  • Zgrany zespół pracowników

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy jednym z największych Polskich producentów, dostawców i wykonawców w dziedzinie zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości.

Portfolio produktowe pozwala na stworzenie bezpiecznego miejsca pracy w niezliczonej ilości branż. Jesteśmy znani zarówno w budownictwie, przemyśle, sporcie czy branży filmowej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zaczynając od audytów, poprzez analizy, projekt, wycenę, dostawę i montaż, a kończąc na serwisie. Naszym atutem jest indywidualne i elastyczne podejście do klienta, za co doceniło nas tysiące odbiorców z Europy i innych kontynentów.

Prężny i dynamiczny rozwój otwiera możliwości dla Doradcy Techniczno-Handlowego / Inżyniera sprzedaży, którego właśnie szukamy.

Spełniasz kryteria? Nie czekaj - aplikuj i daj się poznać