Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża faktoringowa

AXANTE

kontrakt B2B
4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa agencyjna
4 0007 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługą faktoringu oraz przekazywanie "leadów" do działu sprzedaży bezpośredniej,

  • Praca na "zimnej" bazie Klientów, na stanowisku Call Center,

  • Praca na portfelu limitów faktoringowych,

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM,

  • Procesowanie wniosków o przyznanie limitu faktoringowego,

  • Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej oraz obsłudze klienta,

  • Samodzielności, odpowiedzialności oraz nastawienia na aktywne pozyskiwanie klientów,

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • Inicjatywy i otwartości na nowe doświadczenia,

  • Orientacji na realizację zamierzonych celów,

  • Otwartej działalności gospodarczej lub gotowości do jej otwarcia,

  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej ( faktoring, bankowość, kredyty dla firm )

To oferujemy

  • Stałą pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy lub pracę hybrydową po okresie próbnym,

  • Umowę B2B

  • Stałą podstawę + system premiowy, pozwalający zarabiać ok. 7 000 zł miesięcznie,

  • Przeszkolenie w zakresie faktoringu i możliwość rozwoju w najszybciej rozwijającym się sektorze branży finansowej w Polsce,

  • Pracę wśród otwartych i entuzjastycznych ludzi,

  • Niekorporacyjną atmosferę

O nas

AXANTE to firma dostarczająca i pośrednicząca w dystrybucji produktów finansowych takich jak faktoring, kredyty bankowe oraz fundusze z Unii Europejskiej.

Pomagamy wytypować odpowiednie źródło finansowania, dla poszczególnych potrzeb biznesowych naszych klientów. Finansowanie pozyskujemy z wszystkich instytucji powołanych do dystrybucji środków finansowych w Polsce takich jak Banki, Agencje Rozwoju Regionalnego, BGK, firmy faktoringowe.