Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

NEXT GENERATION ENERGY sp. z o.o.

4 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert na podstawie zapytań telefonicznych i mailowych,

  • przeprowadzanie wizji lokalnych obiektów,

  • spotkania z potencjalnymi klientami, negocjacje handlowe,

  • współtworzenie i wdrażanie strategii pozyskiwania nowych klientów,

  • badanie potrzeb klientów i dobieranie optymalnego systemu dostosowanego do ich potrzeb.

Nasze wymagania

  • kultura osobista i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja i zaangażowanie

  • znajomość branży OZE (Pompy ciepła, fotowoltaika)

To oferujemy

  • PROWIZJE - najwyższy % od narzutu w branży

  • system do prowadzenia spotkań

  • ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności,

  • dostarczanie leadów sprzedażowych,

  • SAMOCHÓD - dla aktywnych doradców.

  • wsparcie back office,

  • wynagrodzenie bez górnego limitu,

  • możliwość budowy własnego zespołu - kariera managerska

  • niezbędne narzędzia do pracy, materiały reklamowe i szkolenia,

  • szkolenia dla przedstawicieli handlowych, atrakcyjny pakiet benefitów,

  • nagrody dla najlepszych sprzedawców,

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju.

O nas

Firma NGE jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w branży OZE na rynku klientów biznesowych i indywidualnych. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć własną oraz sieć naszych Agentów.

NGEnergy zbudowało i rozwija sztab ludzi, którzy w branży sprzedażowej są od 9 lat, jest to zespół najlepszych sprzedawców z całej Polski, którzy tworzą tą markę wspólnie. Wyróżniamy się najwyższą skutecznością sprzedaży, rozpoczynając współpracę z nami będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w zakresie sprzedaży, stawiamy na rozwój i pracę zespołową.