Logo Pracuj.pl

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża usług HR

HUMAN CRAFT sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
7 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B;
  • analiza rynku w zakresie potrzeb Klientów, trendów rynku pracy i działań konkurencji;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • współtworzenie działań promocyjnych;
  • kompleksowa obsługa nowych projektów zgodnie ze standardami firmy;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • przygotowywanie raportów oraz analiz w związku z prowadzoną sprzedażą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 1 rok
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pozyskiwania klientów, otwartość na nowe rozwiązania
  • Samodzielność oraz zdolność do realizacji celów
  • Czynne prawo jazdy (kat. B)
  • Umiejętność negocjacji oraz prezentacji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system prowizyjny oraz premiowy;
  • samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, w razie potrzeby samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Współpracę na zasadzie b2b lub umowy o pracę po kresie próbnym;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata

O nas

Human Craft od ponad 7 lat specjalizuje się w rekrutacji pracowników, outsourcingu personalnym i pracy tymczasowej. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełnienia braków kadrowych.

Nasz zgrany i ambitny zespół wykwalifikowanych specjalistów codziennie wspiera naszych pracowników w ramach legalizacji pobytu i pracy na terenie Polski.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża usług HR, Kraków