Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

UNIMEX sp. z o.o.

3 00020 000 brutto / mies.
  • Joachima Lelewela 31, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Joachima Lelewela 31

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji

  • Zakup oraz sprzedaż towarów

  • Identyfikacja potrzeb klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do pracy i wysokiej motywacji

  • Dobrej znajomości komputera w zakresie MS Office

  • Biegłej znajomości języka angielskiego lub/i duńskiego, francuskiego, niderlandzkiego, greckiego, chorwackiego, portugalskiego, niemieckiego, włoskiego

To oferujemy

  • Praca w zespole

  • Profesjonalne narzędzia i podejście

  • Przyjazna atmosfera jest dla nas normą

  • Uczymy się na sukcesach i na błędach

  • Wynagrodzenie to podstawa, prowizja i premie

  • Pracujemy na podstawie umowy o pracę

  • Czasem jeździmy po Polsce i poza nią

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Unimex jest profesjonalnym pośrednikiem wspierającym dostawców jak i odbiorców w szeroko rozumianej branży drzewnej.

W kraju głównie świadczymy usługi dostaw tarcicy do największych zakładów produkcyjnych mebli tapicerowanych.

Na świecie zaś wspieramy kontrakty Naszych klientów zapewniając najwyższej jakości towary takich jak: drewno konstrukcyjne, płyty OSB czy palety wykorzystywane do transportu.

Outsorcing – rozumiejąc problemy z jakimi borykają się przedsiębiorstwa powstałe przy procesie zakupowym materiałów drzewnych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyjmując zlecenia firm z całego świata i biorąc pełną odpowiedzialność za realizację zleceń.

Dzięki naszej pracy i stażu na rynku drzewnym, współpraca z nami zaoszczędza czas i pieniądze przedsiębiorstw, które same nie muszą angażować zespołów zakupowych, a dodatkowo nasza każdorazowa weryfikacja towaru pozwala uniknąć problemów jakościowych co za tym idzie gwarantuje to pełne bezpieczeństwo i bezproblemowość dla naszych klientów.